Podziękowanie „Cateny”

Podziękowanie za udział w Jubileuszu 55 – lecia Bytomskiego Turystycznego Klubu Kolarskiego „Catena”

           Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 55-lecia Bytomskiego Turystycznego Klubu Kolarskiego, które odbyły się w dniu 11.03.2017. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystości miały charakter niepowtarzalny. Jesteśmy przekonani, że warto było, ponieważ w tym dniu spotkało się wiele pokoleń turystów kolarzy oraz wspaniałych ludzi wspierających nasze dotychczasowe działania, co sprawiło, że ten dzień nabrał innego, wspaniałego wymiaru.

Wyrażamy wdzięczność  za przybycie: Dostojnym Gościom, byłym i obecnym działaczom, członkom  Honorowym, sympatykom, sponsorom oraz przedstawicielom mediów, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystości oraz podkreślili jedność z wartościami stanowiącym tożsamość Bytomskiego Turystycznego Klubu Kolarskiego „Catena”. Nasz Jubileusz był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych 55. lat. Był to również czas na wyrażenie podziękowań za trud włożony w wychowanie i kształtowanie kolejnych pokoleń turystów kolarzy, którzy stanowią naszą dumę. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na zawsze w naszych wspomnieniach        i sercach.

Dziękuję wszystkim za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i serdeczne życzenia. Mam nadzieję na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych, równie udanych Jubileuszy w przyszłości. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Bytomskiego Turystycznego Klubu Kolarskiego „Catena”

                                                   Prezes Klubu – Zenon Kaszowicz

Reklamy